25. edycja (2018/19)

spektakle

9.

tytuł:
9 x John L.
reżyser:
Anna Magalska

a.

tytuł:
Aktorzy koszalińscy czyli komedia prowincjonalna
reżyser:
Piotr Ratajczak

b.

tytuł:
BEM! Powrót Człowieka-Armaty
reżyser:
Michał Walczak

c.

tytuł:
Chodź na słówko
reżyser:
Jerzy Jan Połoński
tytuł:
Ciało Bambina
reżyser:
Agata Puszcz
autor:

d.

tytuł:
Dawid jedzie do Izraela
reżyser:
Jędrzej Piaskowski
tytuł:
Deprawator
reżyser:
Maciej Wojtyszko
tytuł:
Drach
reżyser:
Robert Talarczyk
tytuł:
Duchologia polska
reżyser:
Jakub Skrzywanek
tytuł:
Dzielni chłopcy
reżyser:
Magda Drab
tytuł:
Dziki
reżyser:
Klaudia Hartung-Wójciak

f.

tytuł:
Fantazja Polska
reżyser:
Bogdan Kokotek

g.

tytuł:
Gala'68. Wolność to luksus
reżyser:
Agnieszka Jakimiak
tytuł:
Gdy przyjdzie sen
reżyser:
Małgorzata Bogajewska
tytuł:
Gniazdo
reżyser:
Robert Drobniuch
tytuł:
Gwiezdnik
reżyser:
Janusz Ryl-Krystianowski

h.

tytuł:
Heroiny
reżyser:
Agata Biziuk
autor:
tytuł:
Himalaje
reżyser:
Robert Talarczyk
tytuł:
Holoubek syn Picassa
reżyser:
Julia Szmyt

i.

tytuł:
Ignatek szuka przyjaciela
reżyser:
Anna Pawelska
autor:

k.

tytuł:
Karmelek
reżyser:
Roksana Miner
tytuł:
Karmelek
reżyser:
Bartosz Kurowski
tytuł:
Król
reżyser:
Monika Strzępka
tytuł:
Kruk krukowi
reżyser:
Przemysław Jaszczak
autor:

l.

tytuł:
LA LA LALKI
reżyser:
Artur Romański
tytuł:
Lekcje niegrzeczności czyli Łysol i Strusia
reżyser:
Jacek Papis
autor:
tytuł:
Lwów nie oddamy
reżyser:
Katarzyna Szyngiera

m.

tytuł:
Maleńkie królestwo królewny Aurelki
reżyser:
Ewa Piotrowska

n.

tytuł:
Nad rzeką, której nie było
reżyser:
Martyna Majewska
tytuł:
Najlepsza wiosna
reżyser:
Natalia Korczakowska
autor:
tytuł:
Niedzielne popołudnie
reżyser:
Natalia Fijewska-Zdanowska

o.

tytuł:
O mężnym Pietrku i sierotce Marysi. Bajka dla dorosłych
reżyser:
Wiktor Rubin
tytuł:
Ostatnie 300 metrów
reżyser:
Bartosz Kulas

p.

tytuł:
Piaskownica
reżyser:
Grzegorz Chrapkiewicz
tytuł:
Pierwszy raz
reżyser:
Grzegorz Chrapkiewicz
tytuł:
Pluton p-brane
reżyser:
Mateusz Pakuła
tytuł:
Polska woda
reżyser:
Konrad Imiela
tytuł:
Postać dnia/siedem reakcji na jedno zdarzenie czyli opowieść teatralna o aktorze Przegrodzkim
reżyser:
Seb Majewski
tytuł:
PRIV
reżyser:
Iza Szostak
autor:

r.

tytuł:
Ruscy
reżyser:
Adam Orzechowski

s.

tytuł:
Singielka 2, czyli Matka Polka
reżyser:
Jacek Bończyk
tytuł:
Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów
reżyser:
Beniamin M. Bukowski
tytuł:
Sprzedawcy bajek
reżyser:
Jakub Krofta
tytuł:
Stańczyk. Musical.
reżyser:
Ewelina Marciniak
tytuł:
Stary testament-reanimacja
reżyser:
Agata Duda-Gracz
tytuł:
Strach
reżyser:
Małgorzata Wdowik
tytuł:
Sztuka bez babci
reżyser:
Tomasz Kaczorowski

t.

tytuł:
Teresa
reżyser:
Paweł Szarek
autor:

u.

tytuł:
Ulf i Balon
teatr:
https://teatranimacji.pl/spektakl/ulf-i-balon/
reżyser:
Przemysław Jaszczak

w.

tytuł:
Wałęsa w Kolonos
reżyser:
Bartosz Szydłowski
tytuł:
Winny
reżyser:
Stanisław Brejdygant

z.

tytuł:
ZA-POLSKA
reżyser:
Agata Biziuk
autor:
tytuł:
ZWIERZOCZŁEKOUPIORY. Horror musical o Tadeuszu Konwickim.
reżyser:
Michał Walczak

Ż.

tytuł:
Żywoty Świętych Osiedlowych
reżyser:
Karolina Kirsz
autor:
tytuł:
Żywoty Świętych Osiedlowych
reżyser:
Karina Grabowska
autor: